Orkiestra Dęta Okulice, Małopolska, email: orkiestraokulice@interia.pl

Znajdź nas na:

instagram

Orkiestra Dęta Okulice

W 2023 roku, Orkiestra Dęta Okulice zrealizowała zadanie publiczne z zakresu kultury, współfinansowane ze środków Powiatu Bocheńskiego pt. „Reprezentowanie Powiatu Bocheńskiego na arenie ogólnopolskiej. Koncert podczas uroczystości odpustowych w bocheńskiej bazylice”.

 

W dniach 7-9 lipca 2023 roku Orkiestra wzięła udział w II Otwartych Mistrzostwach Polski Orkiestr w Radomiu. Orkiestra podczas mistrzostw zajęła srebrne miejsce i została zakwalifikowana do udziału w Mistrzostwach Świata WAMSB 2024 w Rastede w Niemczech. Dotacja z Powiatu Bocheńskiego została przeznaczona na częściowe pokrycie kosztów transportu. Reszta kosztów została opłacona z dotacji z Gminy Rzezawa.

1

3

5

7

 

4

5

9

10

 

W dniu 7 października 2023 roku Orkiestra uświetniła uroczystości odpustowe w Bazylice Świętego Mikołaja w Bochni, ku czci MB Różańcowej. Orkiestra przeprowadziła poczty sztandarowe i delegacje służb mundurowych w uroczystym przemarszu ulicami miasta do bazyliki, a następnie zagrała krótki koncert. Dotacja z Powiatu Bocheńskiego została przeznaczona na zakup instrumentu, jakim był klarnet.

 

b1

b2

b3

b4

 

b5

b6

b7

b8

 

Zadanie zostało współfinansowane ze środków Powiatu Bocheńskiego.

Zadanie zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Gminy Rzezawa.