Home

Podsumowanie 2020 roku

31 grudnia 2020 roku Orkiestra Dęta Okulice zakończyła realizację zadania z zakresu kultury pt. "Podtrzymywanie tradycji muzycznych orkiestry w Gminie Rzezawa. Promocja Gminy przez muzykę w kraju i za granicą", współfinansowanego ze środków Gminy Rzezawa. Rozliczenie zostało złożone zgodnie z umową w wyznaczonym terminie.

Pomimo pandemii i obostrzeń z nią związanych, Orkiestra przez cały rok prowadziła swą działalność przygotowując repertuar i koncertując na terenie gminy, jak również poza jej obrębem - oczywiście z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa sanitarnego.

W ramach przygotowań do obchodów Jubileuszu 85'lecia powstania Orkiestry, została nagrana płyta promocyjna zawierająca jej wizerunek i historię. Zostało również wysłane zaproszenie do zaprzyjaźnionej orkiestry "Musikverein Kremnitztaler Neidling" z Gminy Neidling w Austrii, do wzięcia udziału w Koncercie Jubileuszowym w bieżącym roku.

W miesiącu styczniu 2021 roku rozliczone zostały również dwa inne projekty realizowane przez Orkiestrę w 2020 roku: z LGD Cenoma i "Małopolskie Orkiestry Dęte 2020"

Obecnie trwają przygotowania do koncertów w roku 2021 oraz obchodów Jubileuszu 85'lecia.


 

LINKOWNIA

PATRONAT