Home
Witamy w oficjalnym serwisie internetowym Orkiestry Dętej Okulice
PDF Drukuj Email

Ślub Pawła i Ani

I stało się... W sobotnie popołudnie 21 września 2019 r. Paweł - nasz saksofonista - ślubował miłość... Ani ;-)

Nowożeńcom życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!!!!

 
PDF Drukuj Email

Pożegnanie lata - KONCERT

W sobotę 31 sierpnia 2019 r orkiestra wystąpiła z koncertem podczas gminnej imprezy "Pożegnanie lata".
Gwiazdą wieczoru była Anna Wyszkoni.

 

www.rzezawa.pl

 
PDF Drukuj Email

"Kto Ty jesteś?? - Polak mały"  -  realizacja projektu

 

W okresie od 21.02.2019 r. do 31.12.2019 r. Orkiestra Dęta Okulice realizuje projekt pt. ”Kto Ty jesteś? – Polak mały” - kultywowanie tradycji muzycznych i historycznych w „Małej Ojczyźnie” i na terenie LGD „Cenoma”. Zadanie to współfinansowane jest ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. „Organizacja warsztatów, wizyt studyjnych, wystaw, konferencji i konkursów w celu zwiększenia oferty kulturalno – edukacyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. W ramach tego zadania prowadzona jest nauka i doskonalenie gry na instrumentach dętych drewnianych, blaszanych i perkusyjnych. Zajęcia prowadzone są w Okulicach w formie warsztatów muzycznych przez 3 wykwalifikowanych instruktorów. Bierze w nich udział grupa 18 osób – dzieci i młodzieży z terenu LGD „Cenoma”. Szkolenie to prowadzone będzie przez okres 9 miesięcy.

 

 

 

GALERIA

 

 
Drukuj Email

Finał 42. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY - III miejsce OKULICE

W dniach 21-23 czerwca 2019 r. w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu miał miejsce finał 42. edycji Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY. W koncercie zaprezentowały się najlepsze orkiestry i big bandy Województwa Małopolskiego wyłonione w drodze eliminacji powiatowych organizowanych na przełomie maja i czerwca w ośmiu miejscowościach Małopolski.
Nasza orkiestra zaprezentowała się w pierwszym dniu festiwalu tj. w piątek w godzinach późnowieczornych i zajęła III miejsce w kategorii orkiestr OSP.

Zapraszamy do oglądania i posłuchania:

- Przemarsz /musztra/

- STRZELCY MASZERUJĄ - MARSZ

- THE LION KING

- PIRATES OF THE CARIBBEAN

- GALERIA

www.mcksokol.pl

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 44