Home
Witamy w oficjalnym serwisie internetowym Orkiestry Dętej Okulice
PDF Drukuj Email

Święto Niepodległości

W dniu 11 listopada 2019 r. orkiestra wzięła udział w gminnych uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Święta w kościele parafialnym w Rzezawie – której oprawę muzyczną zapewniła nasza orkiestra. Po jej zakończeniu – przy akompaniamencie orkiestry przemaszerowano do budynku Szkoły Podstawowej w Rzezawie, gdzie miał miejsce okolicznościowy program i koncert w wykonaniu naszej orkiestry z towarzyszeniem solistów.

www.rzezawa.pl

www.youtube.pl

 
PDF Drukuj Email

Otwarcie hali sportowej w Jodłówce

Orkiestra Dęta Okulice wzbogaciła w niedzielne popołudnie 6 października 2019 r. uroczyste otwarcie kompleksu sportowego w Jodłówce.

 

www.bochniazbliska.pl

www.rzezawa.pl

 
PDF Drukuj Email

Wyjazd i koncert plenerowy "Praga"

W ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Doskonalenie umiejętności muzycznych i popularyzacja muzyki orkiestr dętych przez Orkiestrę Dętą Okulice, w ramach konkursu „Małopolskie Orkiestry Dęte 2019” - projektu realizowanego przez orkiestrę, w dniach 28-29 września 2019 r. orkiestra udała się na dwudniową wycieczkę do Pragi, gdzie wystąpiła z koncertem na Placu Wacława.

Galeria

 
PDF Drukuj Email

Warsztaty - C.A.W. Balaton

W ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Doskonalenie umiejętności muzycznych i popularyzacja muzyki orkiestr dętych przez Orkiestrę Dętą Okulice, w ramach konkursu „Małopolskie Orkiestry Dęte 2019” - projektu realizowanego przez orkiestrę, w dniu 22 września 2019 r. w Centrum Aktywnego Wypoczynku "Balaton" w Borku odbyły się warsztaty muzyczne.
Podczas warsztatów orkiestra przygotowywała się muzycznie do koncertu w Pradze.

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 45

LINKOWNIA

PATRONAT