Home
Witamy w oficjalnym serwisie internetowym Orkiestry Dętej Okulice
PDF Drukuj Email

Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie

Przegląd Orkiestr Dętych z Małopolski Wschodniej

Podczas Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie w niedzielę 9 lipca 2017 r. nasza orkiestra wzięła udział w Przeglądzie Orkiestr Dętych z Małopolski Wschodniej..

 

Galeria / Capuccino.eu

www.kt24.pl

 

 

 
PDF Drukuj Email

Prymicje Ojca Seweriana - Bernardyna

 

W dniu 2 lipca 2017 r. orkiestra wzięła udział we mszy świętej Prymicyjnej Ojca ks Seweriana Michała Ślusarza - Bernardyna. Ojciec Sewerian jako jeszcze młodzieniec był muzykiem naszej orkiestry - trębaczem…

Życzymy Mu wszelkiej radości, pomyślności i wytrwałości w posłudze kapłańskiej i zakonnej!!!

 

GALERIA

 

 
PDF Drukuj Email

95’lecie Musikverein Kremnitztaler Neidling 

W dniu 18 czerwca 2017 r. orkiestra wzięła udział w głównych uroczystościach jubileuszowych 95’lecia istnienia orkiestry „Die Kremnitztaler” – z którą współpracujemy i się przyjaźnimy już 12 lat.


Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Józefa Piwowarskiego. Po jej zakończeniu kierownik orkiestry Franz Thürauer – przedstawił historię orkiestry. Następnie odbyły się liczne gratulacje i upominki – w tym również od naszej orkiestry i władz Gminy Rzezawa w osobach wójta Pana Mariusza Paleja i Dyrektor GCKCziS Pani Renaty Prokop.


Oprócz udziału w uroczystościach jubileuszowych, podczas dwudniowego pobytu w Austrii zwiedziliśmy ogrody Pałacu Cesarskiego Schönbrunn w Wiedniu i Opactwo Benedyktynów w Melku.

Wyjazd mógł się odbyć przy współudziale Powiatu Bocheńskiego i Gminy Rzezawa.


Jubilatom - Musikverein Kremnitztaler – życzymy dalszych sukcesów w pracy artystycznej!!!

 


GALERIA

 

 

 
PDF Drukuj Email

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

 

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej /w tradycji ludowej zwanej Bożym Ciałem/ orkiestra wzięła udział i uświetniła dwie Procesje Eucharystyczne.

Pierwszą - w Sanktuarium Narodzenia NMP w Okulicach, drugą w Parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie - na zaproszenie ks. Proboszcza Czesława Haus.

 

Galeria - Okulice

Galeria - Tarnów

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 41