Home
Witamy w oficjalnym serwisie internetowym Orkiestry Dętej Okulice
PDF Drukuj Email

XXI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych

 

W niedzielne popołudnie 27 maja 2018 r. nasza orkiestra wzięła udział w XXI Wiśnickiej Paradzie Orkiestr Dętych w Nowym Wiśniczu. Oprócz naszej orkiestry, w konkursie wzięły udział też orkiestry: Miejska Orkiestra Dęta Miasta Brzeska, Orkiestra Dęta OSP Grobla, Strażacka Orkiestra Dęta z Lipnicy Dolnej oraz Strażacka Orkiestra Dęta z Starego Wiśnicza.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce – Orkiestra Dęta OSP Grobla,
  • Dwa równorzędne II miejsca: Orkiestra Dęta Okulice, Miejska Orkiestra Dęta Miasta Brzeska.
  • Dwa równorzędne III miejsca: Strażacka Orkiestra Dęta ze Starego Wiśnicza, Strażacka Orkiestra Dęta z Lipnicy Dolnej.

Do udziału w Finale 41. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr „Echo Trombity” w Nowym Sączu w dniach 22-24 czerwca 2018 r. zakwalifikowano:

Orkiestrę Dętą Okulice,
Orkiestrę Dętą Miasta Brzeska,
Strażacką Orkiestrę Dętą ze Starego Wiśnicza,
Strażacką Orkiestrę Dętą z Lipnicy Dolnej.

 

 

www.mok.nw.com.pl

www.youtube.pl

 

 
PDF Drukuj Email

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - odpust

W dniu 20 maja 2018 r. orkiestra uświetniła uroczystą mszę świętą odpustową w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w Sanktuarium w Okulicach.
Sumie odpustowej przewodniczył ks biskup Andrzej Jeż, a msza święta transmitowana była na żywo przez radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

 

 
PDF Drukuj Email

Odpust ki czci Św. Stanisława - Szczepanów

Mszę św. odpustową w dniu 12 maja 2018 r. poprzedziła procesja z kaplicy narodzenia świętego Stanisława do bazyliki. Były w niej niesione relikwie św. Stanisława, św. Jana Pawła II oraz świętych i błogosławionych diecezji tarnowskiej. Bp Andrzej Jeż poświęcił także stacje Drogi Krzyżowej w panteonie szczepanowskim. Uroczystościom tym towarzyszyła nasza orkiestra.

 

http://www.bazylikaszczepanow.pl

 
PDF Drukuj Email

Uroczystości 3 Maja w Okulicach

 

W dniu 3 maja 2018 r. w Uroczystość Uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Święto Matki Bożej Królowej Polski nasza orkiestra wzięła udział i uświetniła uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny w Sanktuarium Narodzenia NMP w Okulicach o godz. 11:00, po której wystąpiła z okolicznościowym koncertem.
Program słowno muzyczny przygotowała "Bratucjana Cantas" oraz z koncertem wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Baczkowa.

 

www.rzezawa.pl

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 45

LINKOWNIA

PATRONAT