Home
Witamy w oficjalnym serwisie internetowym Orkiestry Dętej Okulice
PDF Drukuj Email

150-lecie PSP Bochnia
Dzień Strażaka 2019

Orkiestra w dniu 7 czerwca 2019 r. uświetniła główne uroczystości 150-lecia powstania Straży Pożarnej w Bochni i Dzień Strażaka.

 

www.bochniazbliska.pl

 

 
PDF Drukuj Email

Prymicje

"Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał" Ps 37,5

W dniach 25 - 26 maja 2019 r. Orkiestra uświetniła swą grą uroczystości prymicyjne ks. Mariusza Żurka /Jodłówka - Rzezawa/.
Szczęść Boże!!

 

GALERIA

YOUTUBE - film z "wozu"

 
PDF Drukuj Email

XXII Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych - I miejsce


W niedzielne popołudnie 19 maja 2019 r. podczas XXII Wiśnickiej Parady Orkiestr Dętych, nasza orkiestra zdobyła I miejsce, a tym samym awansowała do Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych "Echo Trombity" w Nowym Sączy, który to festiwal będzie miał miejsce w dniach 21-23 czerwca 2019 r. w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

www.nowywisnicz.pl

www.rzezawa.pl

www.Youtube.pl

www.Youtube.pl

 
PDF Drukuj Email

Odpust ku czci Św. Stanisława BM w Szczepanowie

W sobotę 11 maja 2019 r. podczas centralnych uroczystości odpustowych w Szczepanowie, orkiestra wzięła udział w Procesji z kaplicy Narodzenia św. Stanisława BM do Bazyliki z relikwiami: świętego Stanisława BM, św. Jana Pawła II, Świętych i Błogosławionych z naszej Diecezji.

Wcześniej, bo w dniu 7 maja 2019 r. orkiestra wraz z chórem sanktuaryjnym, podczas tygodniowego odpustu - uświetniła mszę świętą odpustową (godz.18:00) dla Służb Mundurowych, podczas to której brzeska Policja świętowała jubileusz 100 lecia powstania.

www.youtube.pl

 

www.bazylikaszczepanow.pl

www.diecezja.tarnow.pl

www.tarnow.gosc.pl

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 45

LINKOWNIA

PATRONAT